Freakout : Extreme Freeride

FREAKOUT : EXTREME FREERIDE

Yükleyen : lutador
Rar Şifresi :
lutador
Crack :
Mevcut
Serial :
Gerek Yok
Dosya Türü :
DVD – ISO ( Sanal Sürücü )

Not : Herhangi bir sanal sürücü ile açabilirsiniz…!!! Örn; Power Iso , Daemon Tools vs.Crack :
http://rapidshare.com/files/63996192…by_lutado r.rar

RapidShare Bağlantıları

http://rapidshare.com/files/63988173…dor.part0 1.rar
http://rapidshare.com/files/63991177…dor.part0 2.rar
http://rapidshare.com/files/63994099…dor.part0 3.rar
http://rapidshare.com/files/63996151…dor.part0 4.rar

Oyun Hakkında

Türü : Spor
Yayıncı : JoWood Productions
Çıkış Tarihi : Mart 31, 2007
Platform : PC – DVD

Kış sporlarına ilgisi olanların mutlaka denemesini tavsiye edeceğim bir oyundur Ski Racing 2006. Gerçi günümüz oyun teknolojilerini göz önüne alırsak, grafikleri hiç de etkileyici olmayan, sesleriyle de kayda değer bir şey sunmayan yapım, oynanışıyla kısa sürede gönlümüzü çalıyordu. Tamam bu karşılıklı hoşlanma durumu fazla uzun sürmese de, kış sporlarıyla alakası olmayan insanları bile bir süre oyalayan bir oyundu Ski Racing 2006.
Yapımcı firma olan Coldwood’un hünerli elleri, bu sefer Freak Out: Extreme Freeride’ın üzerinde ama galiba o hünerli ellere bir şey olmuş!
Her yeni oyuna başlarken içimizde bir peyda olan o heyecan var ya, hani şu tanımsız olan. İşte öyle başladı Freak Out macerası, fakat kısa sürede yaşanan hayal kırıklığı, yerini şaşkınlığa ve sonrasında üzüntüye bıraktı. Coldwood maalesef Ski Racing’in üzerine çıkamamış, hatta yerinde saymış, bu da yetmezmiş gibi birkaç da bug bırakmış.
Evvela kulağa hoş gelen müzikler eşliğinde, ilginç bir menü tasarımıyla karşılıyor bizi Freak Out. Kariyerinize başlamadan önce Single Race seçeneği ile alıştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Aksi halde sık sık yerle yeksan olmanız muh*****. Malum, bu spor çeviklik, manevra kabiliyeti ve zamanında bolca süt içerek kuvvetlendirilmiş kemikler istiyor… O yüzden Single Race, bu oyunu uzun süre oynamak isteyenler için çok önemli bir başlık.
Kariyerimize öncelikle kendimize bir karakter seçerek başlıyoruz. Ardından mesleki kostüm ve ekipman alabileceğiniz, kariyer menüsü açılıyor. Burada bizimle ilgili istatistiklerin tutulduğu Progress bölümü haricinde, karlı pistlerdeki maceramıza başlamamız için ‘Go Ski’ seçeneği mevcut.
Öncelikle şunu söylemekte yarar var; maalesef Ski Racing’deki gibi ayrıntılı bir kariyer modu Freak Out’ta bulunmuyor. Zira Freak Out ile yapımcılar gerçekçilikten ziyade, eğlenceye de odaklanmışlar. Sanki Freak Out, NBA Live’ın ‘Street’ versiyonu gibi olmuş.
Gönül Ski Racing’deki gibi, karın üzerinde hızla akıp gitmek istiyor fakat nafile. Neden mi? Bunun altında yatan faktörleri bir bir açıklayayım. Evvela grafik keşmekeşinden yakamızı sıyıramıyoruz. Maalesef zemin ile kontrol ettiğimiz karakterimizin ayakları arasında kolay kolay kopmayacak bir bağ var; grafikler sıklıkla iç içe giriyor. Tamam, bunun oynanışa bir zararı yok ancak göze güzel görünmeyene, gönül ön yargıyla yaklaşıyor. Grafikleri bir kenara ayıralım; insanlık hali, kayalara çarptığımızda, karakterimizin olaya tepkisi biraz ilginç oluyor. Önce garip bir şekilde devriliyor, sonra hiçbir ara animasyon olmaksızın aniden kalkıyor. Tamam, bunu da sineye çektik diyelim, bazı karla kaplı kayaların oluşturduğu rampalardan sıçradığımızda, yere düzgün bir şekilde inebilme ihtimalimiz, çölde kutup ayısıyla karşılaşma ihtimalimiz kadar(!). Zira klavye tuşlarıyla ufacık bir temasınızla bile, karakterimiz hiçbir insanın havada yapamayacağı kadar dinamik manevralar yapıyor. Dolayısıyla düşüşünüz muhteşem oluyor.
Bu güzide(!) yapımı çoklu oyuncuyla denemek isteyenler için network ve split screen şeklinde iki seçenek de mevcut. Belki canınız çok sıkkındır ve yapacak daha iyi bir işiniz yoktur, arkadaşınızla ilkbaharda kış özlemi çekiyorsunuzdur. O zaman açın Freak Out’u, bir güzel oynayın, sonra da demin kendinize haksızlık ettiğinizi, aslında şimdi canınızın daha da sıkkın olduğunu fark edin. Eğer kış sporlarına karşı koyamadığınız bir bağ ile bağlıysanız, Ski Racing oynayın, hatta RTL Ski Springen oynayın. Freak Out mu? Çok daha iyi olabilirdi ama yetersiz.
Alıntı :
Aykut Göker

Oyun İçi Görüntüler

Reklamlar

~ tarafından tamoyunindir Şubat 24, 2008.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: