Oyun Hileleri 18

Fallout 2 [ Tam çözüm ]

TAVSİYELER
Oyuna başlamadan önce mutlaka çıkmış olan son yamayı (v1.02) kurun.

Oyundaki Intelligence (IN) puanınız çok düşükse görevlerden birçoğunu alamazsınız çünkü kimse sizinle konuşmak istemez. Ayrıca Charisma (CH) ve speech skill’iniz yüksek değilse yine NPC’lerin size karşı olan tepkileri farklı olabilir ve bazı görevleri kaçırabilirsiniz. Bu sebeplerden dolayı, IN ve CH’niz en az 6 olsun.

Eğer herşeyi konuşarak halledebileceğinizi düşünmüyorsanız, oyuna başlarken Unarmed ya da Melee skill’lerinizden birinin 50%’nin üzerinde olmasına dikkat edin. Çünkü doğru dürüst silahlara sahip olana kadar bayağı zaman geçireceksiniz.

Strength (ST) olarak 6 ile başlamanızı tavsiye ediyorum. Bunun altında olursa unarmed perk’leri alamazsınız (en az 6 olması gerekir), bazı yumruk yumruğa dövüşlerde güçsüz kalırsınız ve üzerinizde fazla bir şey taşıyamazsınız. 9 ya da 10 ile başlamak da gereksiz olur.

Hırsız olmaya niyetli değilseniz Barter skill’i de çok önemlidir.

Outdoorsman skill’inin de çok önemli bir yeri var. Başınızı boş yere belaya sokmak istemiyorsanız bu skill’inizi yüksek tutmaya gayret edin. Ayrıca yolculuk ederken envanterinizde bir Motion Sensor bulundurmak da yararlı olacaktır. Ayrıca bu skill’i kullanırken xp kazanabilirsiniz.

Bol bol save edin!

Fikir vermesi bakımında bir de iyi dengelenmiş bir karakter örneği veriyorum:
Strength: 6
Perception: 6
Endurance: 4
Charisma: 4
Intelligence: 10
Agility: 10
Luck: 7

Pirates Of The Caribbean Tam Çözümü

I) ARRIVAL AT OXBAY
Oxbay’dan ayrılmadan önce aşağıdakileri yapmamız gerekiyor:
a) Yeni bir dürbün alınacak
b) Üzerimizdeki yükleri eşyaları satıp paraya çevrilecek (Bunları store’larda satıyoruz).
c) Tavernadan tayfa kiralama yapılacak (Gemimiz 57 tayfalık 57 tane tayfa kiralamadan quest bitmiyor)
Bu arada Oxbay’dan borç para yani kredi alabilirsiniz. Bu parayla örneğin pamuk alıp diğer adalarda karlı satabilirsiniz. Çünkü questlere başlamadan biraz altın kazanmak questlerde bize çok yardımcı olacaktır. F2 menüsünden adaların hangi malları ithal ve ihraç ettiğini görebilir buna göre birinin ihraç ettiklerini ithal edenlere satarak iyi para kazanabilir gemi ve officer sayısını artırabiliriz. Bundan sonra oxbaya yapılan fransız saldırısı demosu izlenir. Ve guest alınarak oxbay terkedilir.

II) INFORM THE GOVERNOR OF REDMOND ABOUT THE FRENCH INVASION
İkinci guest Redmond’ta (burası bir İngiliz kolonisi Oxbay’a yakın). Governora (bir çeşit ada valisi) Oxbay’a yapılan saldırıyı bildirmeliyiz. Redmond’ta önce giriş kapısının yanında ileri geri yürüyen bir adam göreceğiz. İsmi Rhys Bloom. Onunla konuştuğumuzda sizi ve geminizi tanıdığını söyleyecek ve sizin yardımınızı talep edecektir. Eğer ona yardım etmeyi kabul ederseniz liman başkanına gitmeliyiz. Liman başkanının evi giriş kapısına göre hemen sağ taraftaki ev. Liman başkanıyla konuştuğumuzda Rhys Bloom’dan bahsedecek.Onu koruyacağına dair liman başkanına söz verirsen onu tayfa olarak alma şansın doğacak. Konuşmadan sonra tekrar Rhys Bloom’la konuş. Onu tayfa olarak al 500 altın iyidir kabul et. Bundan sonra Governorun sarayına gideceksin. Kapıdan düz gidersen önünde korumalar olan büyük bir bina göreceksin orası (Fast Travel özelliğinden faydanılarak “Townhall”ı tuşladığınızda da gidebilirsiniz).

AURA: Fate of the Ages

GRIFIT’İN EVİ :

Kapının önündesiniz. Çevreyi keşfe çıkmadan önce içeriye girin. Hemen solda ayaklı bir kitap sehpası var. Açık duran kitabın üstünde Grifit size bir not bırakmış. Notu okuyunca inventory’deki günlük parlayacak. Notta Grifit bize bir gemi hazırladığını, geminin evin içinde gizli bir tünelde bulunduğunu yazıyor. Gizli tüneli bulmanız icin bazı ipuçları bıraktığından bahsediyor. Ayrıca yön haritasını (navigation map) bulup aktifleştirmeniz de gerekiyormuş. Günlüğünüzü açın ve 4 adet çizime göz atın.

Bulunduğunuz şömineli oda diğer bir başka odaya, merdivenli zodiak odasına bağlanıyor. Diğer odaya girişin sağında duran konsolun orta rafından şarj aletini (charger) alın. Hemen yanında küre var. Yakından bakın. Önce lambasını yakın, kürenin en tepesine bastığınız zaman gezegenler dönmeye başlıyor. En büyük gezegen MAVİ, hareli gezegen (Satürn) YEŞİL, orta boy gezegen KIRMIZI, en küçük gezegen SARI. Gezegenlerin büyüklükleri ve renkleri dışarıda, Gezegenler Merkezi’nde lazım olacak. Odanın diğer köşesinde şöminenin sağında duran masaya gidin. Bu masadan toplam 9 parça eşya toplamalısınız. Terazinin önünden ateşleyici (lighter) ve termometre; sandık kutunun içinden 3 adet renkli taş (gem), 3 adet metal şablon (stencil) ve jeneratör. Şöminenin solunda duran masanın üzerinde 4 alet görüyoruz. Isıtıcıyı devreye sokmadan hiçbiri çalışmayacaktır. Kürenin hemen sağında masada duran ısıtıcı birinci ve dördüncüyü ÇİZİM 1′den tanıyoruz. Bu dört alet, şarjı doldurabilmeniz için bir grup düzenek. Herbiri birbiriyle bağlantılı.

ŞARJ MEKANİZMASI :
Soldan sağa doğru başlıyoruz :
Kürenin yanına gidip ısıtıcıya yakından bakın. Ateşleyicinizi (lighter) kazanın altına yerleştirin. Isıtıcı calışmaya başlayacak.
Isıtıcının hemen sağında duran alete yakından bakın. Önünde daire şeklinde bir kapak var. Basıp çevirin. Aletin üstünde fincana benzer parça dönmeye başladığında daire şeklindeki kapağa tekrar basın, bu sefer bağlantı borusu yanındaki alete enerji vermeye başlar.
Soldan sağa üçüncü aletin önündeyiz. Bu aletin üstündeki 2 noktaya müdahale edebiliyorsunuz. Önündeki yatay kola ve aletin sağında duran dikey bir boruya. Termometrenizi dikey duran boruya yerleştirin. Önde duran yatay kolu sağa doğru kademe kademe hareket ettirdiğinizde termometrenin içindeki mor sıvının yükselip alçaldığını göreceksiniz.

Free Running

Sokak Basketbolu Olur da Sokakta Çatıdan Çatıya Atlamak Olmaz Mı?

Tabii ki olur neden olmasın. Evet arkadaşlar, bu sefer karşınızda Free Running ile duruyorum. Fakat yalnızca PSP ve PS2′ye çıkan bu eğlenceli oyun, maalesef bize bir şey veremiyor. Zaten piyasaya sürüldüğü zaman fazla yankı yapmadığından ben de tam olarak 1.5 saat araştırma yapmama rağmen sadece altta gördüğünüz resmi bulabildim. Bu nedenle incelemeyi uzun sürdürmeyi planlıyordum ama aklıma geldi de bu oyunun incelemesi de fazla uzun sürmez. Neden derseniz, incelemeye geçelim hemen, aklınızda oluşan ve sizi kurcalayan tüm soru işaretleri için

Anne Babayı Kızdırmak Bazen Zevkli Olabilir
Oyunu her açışımda, sanki kulağıma annemin babamın “oğlum koşma onların üstünde, oğlum çatıdan çatıya atlama bir yerini kıracaksın” diye söylediğini duyuyorum sanki. Ve bir anda bakıyorum ki tüm düşüncelerimden bir anda kopup uzaklaşmışım. Kendi kendime soruyorum, meğer bu sıkıntı veren oyun yüzündenmiş.

Şimdi isterseniz, daha rahat anlatabilmek ve anlamanız için gerçek hayatla oyunumuzu karşılaştırayım, ki oyunumuzun ne olduğuna siz karar verin: İyi mi – Kötü mü?

1- Gerçek hayatta eğer adrenaline meraklıysanız büyük bir ihtimal içinde delilik olan, heyecan olan sporları seçersiniz. Dikkat edin, heyecan diyorum. Oyunumuzda ise tam tersi olarak seslendirme için sanki yatağından daha yeni kalkmış bir adamı getirmişler stüdyoya koymuşlar, o derece sıkılıyorsunuz yani.

2- Gerçek hayatta borulara filan tırmanırken ( ki hiç tavsiye etmem, küçükken örümcek adamım diye boruya tırmanmaya heveslenip atlamıştım, neredeyse ayağımı kırıyordum  biraz değişik ve artistik haraketler yaparsınız herhalde eğer bu sporu yapıyorsanız. Fakat oyunumuzda monoton bir şekilde başında neysek sonunda da öyle oluyoruz, tecrübe ile de daha iyi hareketler filan yapmak yok, hep aynı, hep aynı.

Voyage Century Online

Oyunumuz Yapımcısı İGG Firmasidır..22 Aralıkta Beta Aşamasına Girmiş ve Hızla Yenilikler Üzerine Büyümeye Devam Etmektedir..Gözünüz Korkmasın Beta Bittikten sonra Karakter Silinme Olmayacaktır (Verilen Bilgilere Göre )

Oyunumuzun türü Historical Rpg
Örn “Pirates Of The Caribbean”

Oyun Gerçektende Çok büyük Bir Dünyada Geçiyor..Gerçek Dünya Haritası Üzerine Kurulmuş 14 İmparatorluk Ve 54 Farklı Şehir Mevcut..O Kadar Büyükki İstanbuldan Japonyaya Bir yolculuk Yapayım dedim 4 Saatimi Aldı..

Oyunda PvP Sistemi Çok Farklı ve Seçenek Olarak Çok Fazla…
PvP = 1 Vs 1
PvM = Yaratıklara Karşı (Yaratık Derken Korsanlar Hayvanlar vs…
Guildwar = Guildler Arası Savaş
City War = Şehir Savaşları
World War = Dünya Savaşı

most wanted :::50 ekstra araba:::

programı pc’ye indirdikten sonra dosyalarını winrar’dan most wanted dosyasının içine çıkartın ondan sonra most wanted dosyasına girin oradan kayıtlı oyunlardan birini seçin o kayıtlı oyuna 50 ekstra araba eklenecektir…

http://www.gameturkey.com/modules.ph…=getit&lid=336

max payne 2 nin 100% çalışan hileleri

Oyununuz kısayol tuşuna sağ tuşla tıklayıp özelliklere girin.Daha sonra komut satırını aşağıdaki ÖRNEK haline getirin(Sizinkisi başka bir sürücü veya dizinde olabilir):

“C:\Program Files\Rockstar Games\Max Payne 2\MaxPayne2.exe” -developer

Uygula yapın ve oyuna başlayın.Oyun sırasında F12 (veya ~) tuşuna basarak konsolu aktif hale getirin ve aşağıdaki kodlardan istediğinizi girin:

clear – Konsol ekranını temizler
clr – Konsol ekranını temizler
coder – Tanrı modu,bütün silahlar,sağlık ve sınırsız cephane verir
god – Tanrı modunu açar
mortal – Tanrı modunu kapatır
getallweapons – Bütün silahları verir
quit – Oyundan çıkar
showfps – FPS oranını gösterir
getberetta – Berretta verir (1000 mermiyle beraber)

Need For Speed Pro Street

Resmi Sayfa: http://www.ea.com/nfs/prostreet/home.jsp
Çıkış Tarihi: Kasım 2007
Çıkacağı Platformlar: PC, PlayStation 2, Xbox, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, DS, PSP

Oyunun bazı özellikleri:
– Pro Street, 11. serinin resmi adı.
-Autosculpt daha gelişmiş haliyle karşımızda olacak.
-28 marka otomobil olacak, bunların içinde Honda’da var.
-’60 yıllarından da arabalar olacak.
-Sadece 8 araba exotic sınıfında.
-4 yeni tip yarış olacak: Kapalı alanda circuit, speed challange, drift ve drag.
-Bütün yarışları bitirmeniz gerekmeyecek. NFS U2′deki mantık işlenecek.
-ABS gibi gerçekçi unsurlar olacak.
-Oyun diğer serilere göre daha gerçekçi olacak.
-Foto gerçekçi grafiklere sahip olacak.
-Artificial Intelligence (AI) yani yapay zekalar daha gelişmiş olacak.

SPLINTER CELL: PANDORA TOMORROW

Oyunun offline/system klasöründeki user konfigürasyon dosyasında, tuşları belirleyen kısma,

– invisible
– invincible
– ammo

komutlarını ekleyerek, o tuşları hileler için kullanılır hale getirebilirsiniz.

Splinter Cell

[Tab] tuşuna basıp konsol ekranını açın. Aşağıdaki kodlardan birini yazıp [Enter] tuşuna basın:

NOT: Bu hileler oyunun DEMO sürümü içindir.
health – Tam sağlık
invisible 1 – Görünmezlik
invisible 0 – Görünmezlik hilesini kapatır
ammo – Tam cephane
fly – Uçuş modu
ghost – Duvarlardan geçme (no-clip mode)
walk – fly ve ghost hilelerini kapatır
playersonly – Düşmanları dondurur
killpawns – Düşman çıkmaz

Reklamlar

~ tarafından tamoyunindir Şubat 20, 2008.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: